Prawdziwe uproszczenie sieci

Konkurencyjne podejścia polegają na dodawaniu kolejnych warstw, a następnie maskowaniu powstałej złożoności za pomocą interfejsu użytkownika i automatyzacji. Fabric Connect upraszcza sieci i pozwala na wdrożenie usług sieciowych za pomocą jednego protokołu, zapewniając oprócz automatyzacji prostotę konfiguracji.

Wbudowane bezpieczeństwo

Fabric Connect ukrywa topologię sieci, przez co nie jest ona widoczna dla hakerów. Ponadto ogranicza szkody w sieci na wypadek naruszenia bezpieczeństwa, dzięki bezpiecznym i odizolowanym wirtualnym usługom (hipersegmentacja). Elementy te mogą być wdrożone z niesłychaną łatwością, oferując bezpieczeństwo i skalę większą niż w przypadku konkurencji.

28x

IP multicast

28 x bardziej skalowalny IP Multicast oferuje wyższą wydajność, skalę i stabilność niż tradycyjne wdrożenia oparte o protokoły routingu warstwy trzeciej.

Jedna technologia ujednolicająca sieć przewodową i bezprzewodową

Fabric Connect oferuje prostotę zarządzania i bezpieczeństwo zasobów. Fabric Attach na brzegu sieci zapewniając obsługę polityk pozwala na automatyczne dołączanie do sieci użytkowników i urządzeń niezależnie od wykorzystywanego medium.

Sprawdzona technologia

Fabric Connect jest stosowane przez tysiące klientów na całym świecie i w różnych sektorach rynku. Dzięki Fabric Attach i Fabric Extend nasi klienci budują jednolite rozwiązania obejmujące odległe geograficznie lokalizacje i tysiące przełączników.