Chcesz zostać Mistrzem w technologii Fabric Connect?

Szukasz szkoleń, które pozwolą Ci lepiej poznać tą technologię? Dobrze trafiłeś!

Prowadzimy warsztaty stacjonarne i wirtualne, w języku polskim i angielskim. W zależności od potrzeb znajdziecie u nas szkolenia certyfikowane oraz autorskie, a jeśli szukacie czegoś innego – dajcie znać – wspólnie stworzymy agendę, zgodną z Waszymi potrzebami.

Nasi trenerzy odkryją przed Wami wszystkie tajemnice Fabric Connect, wyjaśnią, nauczą i przygotują do pracy z sieciami Extreme Fabric Connect.

Campus Fabric Deploy

Szkolenie dwudniowe

Uczestnicy poznają teoretyczne i praktyczne aspekty wykorzystania standardu Shortest Path Bridging we współczesnych sieciach. W ramach szkolenia omówione zostanie budowanie sieci, zestawianie usług i zarządzanie urządzeniami w architekturze Fabric. Wiedza ta będzie przetestowana za pomocą ćwiczeń laboratoryjnych, odwzorowujących spotykane w codziennych sytuacjach zadania. Kurs zakończony jest egzaminem i jego ukończenie z wynikiem pozytywnym skutkuje przyznaniem certyfikatu Extreme Certified Specialist – Extreme Campus Fabric Deploy.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za konfigurację, zarządzanie, utrzymanie i wsparcie rodziny przełączników Extreme Networks obsługujących technologię Fabric Connect.

Uczestnicy powinni charakteryzować się solidnymi podstawami z obszaru LAN, w tym Ethernet i TCP/IP.

Campus Fabric Manage

Szkolenie jednodniowe

Celem kursu jest poznanie specyfiki zarządzania infrastrukturą Fabric Connect. Uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje na temat działania usług Fabric Connect i skonfigurują je w środowisku testowym. Omówione zostaną najnowsze funkcje automatyzacji, w tym porty z automatycznym wykrywaniem i Self-form Fabric. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z procedurą dodawania przełączników zarówno do ExtremeCloud IQ, jak i rozwiązania kampusowego ExtremeCloud IQ-SE. Wykłady są przeplatane z praktycznymi działaniami z wykorzystaniem przełączników VSP, Universal Hardware 5520, ERS i EXOS.

Ninja Challenge Campus Fabric

Wyzwanie Fabric Ninja Challenge zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić najbardziej doświadczonym inżynierom ominięcie procesu szkolenia formalnego i szybką ścieżkę do uzyskania certyfikatu Extreme Certified Specialist. Uczestnicy otrzymają szereg zadań laboratoryjnych i rozszerzony egzamin. Należy pamiętać, że nie ma instrukcji dla tych wyzwań i są one oparte wyłącznie na wiedzy o produktach i rozwiązaniach.

Zapytaj nas o najbliższe szkolenie

Kontakt